Kim jesteśmy?

 

Nasz doświadczony w branży IT zespół specjalizuje się w rozwiązaniach na platformie Windows Server, skierowanych dla małych, jak i dużych firm. Z doświadczeniem wdrażamy i utrzymujemy produkty firmy Microsoft, w tym: Exchange Server, Active Directory, Forefront czy Lync. Znamy systemy zarządzania oraz monitorowania serwerów i stacji roboczych, w szczególności: HP SIM 5.0, IBM Director i Dell Management Console. Oferujemy oprogramowanie dominujących producentów w zakresie usług katalogowych, poczty elektronicznej i bezpieczeństwa.

Historia

 

Naszą firmę założyliśmy w czerwcu 2006 roku. Wcześniej zajmowaliśmy się dużymi realizacjami infrastrukturalnymi oraz projektowaniem złożonych struktur Active Directory, Exchange oraz systemów zarządzających, w tym jednej z trzech największych struktur Active Directory w Polsce.

Wdrożenia

 

Wdrożyliśmy i rozbudowaliśmy zarówno niewielkie środowiska Active Directory/Exchange (Small Business Server), jak również wymagające środowisko dla 4500 skrzynek pocztowych w jednej z firm ubezpieczeniowych. Przygotowaliśmy wdrożenia dla przedsiębiorstw produktów takich jak: ISA Server, SCOM, MS SQL czy też PKI. Z naszej wiedzy korzystają firmy telekomunikacyjne, farmaceutyczne, finansowe, jak również z rynku nieruchomości.

Nasz zespół

 

Doskonalimy się i poszerzamy wiedzę dotyczącą sprzedawanych i dostarczanych przez nas produktów, w szczególności firmy Microsoft.