Kompleksowo zajmujemy się obsługą informatyczną firm (outsourcing) oraz wdrożeniami oprogramowania. Zgodnie z przyjętym harmonogramem i w granicach uzgodnionego budżetu zapewniamy naszym Klientom szereg usług informatycznych:

 

 1. Planowanie wdrożenia stacji roboczych (Desktop Deployment Planning Services) oraz Microsoft Exchange (Exchange Deployment Planning Services) – usługi dostępne w ramach profitów umowy Software Assurance.
 2. Projektowanie i wdrożenie infrastruktury Active Directory/Exchange oraz jej migracja z poprzednich wersji systemu, jak również rozwiązań katalogowych i pocztowych innych producentów.
 3. Projektowanie i wdrożenie rozwiązań pracy grupowej z wykorzystaniem Office Communications Server, łącznie z integracją z systemami telefonii PSTN/VOIP.
 4. Implementacja oprogramowania i komponentów rozszerzających i współdziałających z Microsoft Exchange Server oraz Microsoft Outlook.
 5. Wdrażanie korporacyjnych systemów zarządzania treścią na bazie Windows Sharepoint Services/Sharepoint Portal Server oraz systemów zarządzania projektami na bazie Office Project Server/Office Project Portfolio Server.
 6. Projektowanie i wdrożenie Infrastruktury Klucza Publicznego (PKI), systemu zarządzania infrastrukturą IT (SCE/SCCM/SCOM) oraz systemu zabezpieczania sieci Forefront Security/ISA wraz z narzędziami powiązanymi.
 7. Projektowanie i wdrożenie ochrony antywirusowej, antyspamowej i antyspyware w środowisku klienta – zarówno na platformie serwerowej jak i na stacjach klienckich w środowisku Small Business Server jak i pełnej wersji Active Directory/Exchange.
 8. Projektowanie i wdrożenie środowiska Small Business Server.
 9. Wdrożenie systemu zarządzania firmą Comarch ERP Optima.
 10. Analiza środowiska informatycznego firmy.
 11. Obsługa informatyczna firm.